Arata surprinzator de bine pe Pro - ma bucur ca pana si in 60fps ruleaza cu Raytracing High si apa arata super bine.
Dar este loc de imbunatatire - faptul ca Performance mode are scaderi pana la 30 FPS spre deosebire de modul 40FPS care e mult mai stabil, sugereaza ca pot sa mai optimizeze unele lucruri si ca nu CPU-ul e singurul bottleneck.
Si iarasi sunt interesat cat de mult va ajuta PSSR 2 la imbunatatirea imaginii.

Reply With Quote