Sa-l folosesti sanatos. Eu zic ca ai ales bine.
P.S. Sa zici daca-l faci retur la eMag, ca sa ne luam si noi mai ieftin. Desi, am vazut ieri o faza de kko la eMag. Tocmai au marit pretul la un resigilat cu aproape 500 lei. Ceea ce e cam de porc.
Sa-l folosesti sanatos. Eu zic ca ai ales bine.
P.S. Sa zici daca-l faci retur la eMag, ca sa ne luam si noi mai ieftin. Desi, am vazut ieri o faza de kko la eMag. Tocmai au marit pretul la un resigilat cu aproape 500 lei. Ceea ce e cam de porc.