Daaa, tentant, ma gandeam sa anulez Deluxe Edition de la Altex si sa iau Collector's, dar e cam scumpa si cu perioada asta de criza nu e o idee buna, sper sa nu se epuizeze stocul pe viitor, la fel cum sper ca Altex sa inceapa sa trimita precomenzile astazi si sa ajunga CU CUTIA INTACTA.

Reply With Quote