Daaa, tentant, ma gandeam sa anulez Deluxe Edition de la Altex si sa iau Collector's, dar e cam scumpa si cu perioada asta de criza nu e o idee buna, sper sa nu se epuizeze stocul pe viitor, la fel cum sper ca Altex sa inceapa sa trimita precomenzile astazi si sa ajunga CU CUTIA INTACTA.