Single post: Crimson Desert
-
Senior Member
Chiar vreau sa vad daca va reusi sa ma tina aproape si dupa 20h de gameplay. Nici Skyrim n-a fost perfect la lansare. La cate bug-uri a avut, numai eu stiu. Nici unul nu m-a impiedicat sa il termin de 3 ori. Ma invatasem minte si faceam si back-up la salvari sau foloseam comenzi in consola pt a spawna quest items bug-uite. Despre RDR2 oamenii se plangeau ca e prea lent. Despre Witcher 3 ca nu prea ai actiune si e prea mult story. Nemultumiti vor fi si nu poti sa-i impaci pe toti. Zelda Totk mi-a luat 1 an sa-l termin, cred. Dar asta nu pentru ca a avut vreo problema ci pt ca am vrut sa fac toate dungeon-urile, sa deblochez toate armurile/skin-urile alea etc. De story m-am legat la sfarsit de tot dupa ce deblocasem aproape tot (sa nu faceti ca mine!) .
Hai cu Crimson mai repede sa ne prindem urechile in controalele alea! pe PC cica folosesti toata tastatura!