Eu nici pe astia de la studio-uri nu ii inteleg manca-le-ar nenea gura lor. Bai am lucrat si eu in gaming 6 ani si se stia ca avem patch day one, dar lucram la el cu 6 luni inainte. La review pleca intr-adevar o versiune cu niste probleme dar cu fixuri partiale cat de cat, nu pleca asa cu chilotii in vine si ulterior sa fixam noi tot prin patch...

Bai frate, daca tu acolo internal stii ca ai niste probleme, mai ales la asemenea colos de joc si stii ca te asteapta hienele astea insetate de sange cu cutitele intre dinti, de ce le dai ma la review versiune fara patch? Inteleg ca au nevoie de timp, fa ba cumva si da-le o versiune stabila, nu ce iti este prima oara gold.

Multe dintre problemele intalnite de astia in reviews nici macar nu vor mai fi day one, dar notele raman forever. Asa au facut si cu STALKER 2 care este joc de nota 11 (nu 10, de 11 este!), au scos jocul plin de probleme si ulterior le-au fixat, dar a ramas cu nota mai mica decat Bimbo Wrestling v2...