Cred ca de la Cyberpunk (versiunea vanilla) n-am mai vazut atata val de hate indreptat catre un joc care-si propune ceva ambitios. Ma uit la astia pe internet, cata rautate, cat hate, sa stai sa vanezi fiecare bug, sa te legi de fiecare scadere de fps...

Curios ca se plange de el unul care isi spune Rob Cel Real, dar se pare ca RadBrad este foarte incantat de joc si de asemenea vad la el in gameplay fix ce au aratat Digital Foundry pe Pro.
Sincer, daca as fi fost Pearl Abyss le faceam track si le dadeam full refund la toti nemultumitii astia, sa se intoarca la Concord si la Skull & Bones, ca vad ca au acordat note mai mari acelor mizerii!

Prosti Pearl Abyss ca au investit atata timp in incercarea de a face ceva masiv si original. Cum au putut indrazni sa aiba cateva buguri intr-un joc de 300-500 de ore si sa nu mearga 60fps locked pe o consola lansata in 2020 cu GPU ~ cu RTX 3060 Ti.
Mie sincer tot valul asta de hate mi-a taiat tot cheful, nici nu-l mai desigilez si daca vine. Asa ceva...