Cum vi se pare? Pe ce-l jucati?
Eu l-am pus pe XSX si...
In Performance - 60fps - mi se pare ceva ingrozitor grafic - totul este mushy si muddy
In Balanced - 40fps - arata mai bine, mai sharp, dar are screen tearing deranjant, inclusiv cu optiunea de VRR activata si are un input lag deranjant.
In Quality - well...e 30fps...
In schimb l-am pus si pe PC unde am un 3060 TI si in 1080p (cred ca voi testa si in 1440p cat ma duce monitorul) cu DLSS 4.5 si fara frame gen, dar cu totul pe Cinematic (Ultra-ul lor), imi sta locked 60fps si arata intr-un mare fel...
Doar ca nah...calitatea ecranului de la monitor e mult inferioara TV-ului OLED
Cat de joc, nu am apucat sa ajung decat in primul oras, unde am ajuns cu calul. Nu am avut mai mult timp de el azi...
Las si asta, pentru ca sunt niste lucruri foarte utile:





Reply With Quote