Ma bucur ca arata bine pe Pro, dar mi se pare usor de inteles acum de ce au ascuns versiunile de base PS5 si Xbox.
Nu e o situatie la fel de nasoala ca si cea de la lansarea Cyberpunk dar nici nu mi se pare ca au fost corecti cu fanii lor.