Citisem pe reddit ca după chapter 3-4 încep crash-urile și grafica devine (cumva) mai slaba.
E posibil să aibă ceva memory leak.
Citisem pe reddit ca după chapter 3-4 încep crash-urile și grafica devine (cumva) mai slaba.
E posibil să aibă ceva memory leak.