Jocul.este excepțional, oriunde te uiți poți ajunge, îmi place că nu îți limitează mișcarea, efectiv o i-ei la pas și ajungi în vârful muntelui.

Nu îmi place controlul te i-a de cap toate combinațile alea.

Nu primești foarte multe detalii la obiective.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk