Nu va suparati pe Papillon_, el e hater-ul de serviciu.
Citesc pe reddit ca ultimul patch a imbunatatit substantial grafica pe console, l-a testat cineva?
Nu va suparati pe Papillon_, el e hater-ul de serviciu.
Citesc pe reddit ca ultimul patch a imbunatatit substantial grafica pe console, l-a testat cineva?