Il joc pe Switch 2, folosind boost mode - e foarte distractiv jocul, are un vibe foarte diferit si original fata de alte roguelikes din ultima vreme.
In Docked mode nu l-am incercat inca, dar in portable mode se misca si arata foarte bine.
Il joc pe Switch 2, folosind boost mode - e foarte distractiv jocul, are un vibe foarte diferit si original fata de alte roguelikes din ultima vreme.
In Docked mode nu l-am incercat inca, dar in portable mode se misca si arata foarte bine.