E normal sa nu placa tuturor. Oamenii sunt diferiti si au gusturi diferite.

Mie mi se pare ceva senzational, magistral, efectiv nu stiu ce alte superlative sa mai folosesc - am aproape 100h in el si nu cred ca am descoperit 50% din ce are jocul de oferit - nu ma refer doar la harta, dar si la sisteme, la side quests unice, la miscari de combat sau puzzles, nu mai zic de farming, casa de decorat, camp si misiuni cu oamenii mei, facut potiuni, crafting, embeded items pe arme/armuri