L-am instalat iar [emoji28]. Ceva m-a tras înapoi totuși. O să încerc sa-l abordez altfel. Vreau sa văd ce mai ascunde.
Marele punct slab e povestea si quest-urile secundare. Si in afara cinematics e foarte enervantă pauza aceea ciudată dintre absolut toate replicile. E awkward AF si prea lungă orice interacțiune cu NPCs.
În plus sunt si foarte multe fetch quests. Da nah, e adevărat ca nu ma obligă nimeni sa le fac. Totuși, din ce am observat, sunt multe mecanici care sunt introduse așa. Altfel ajungi de multe ori la un puzzle unde nu știi ce sa faci pt ca n-ai nu știu ce skill sau n-ai aflat ca poți sa faci x chestie. Am observat la unele puzzle-uri ca iti arată acea hologramă ca ajutor, era chestia asta de la început sau au adăugat după?

PS: vor mai rezolva din problemele cu inventory, e in lucru. Si cică vor adăuga si opțiuni de dificultate.

screenshot_20260410_175457_facebook.jpg