Mai are cineva problema asta?
Norii se vad foarte prost (pixelati) mai ales daca îi privesti prin crengi sau frunzis se vad niste artefacte ca niste mici pătrățele
Chiar si cand zboară păsări prin cadru norilor, in urma lor raman acele artefacte. Nu stiu cat de bine va puteți da seama din poza atașată dar pe tv se vede chiar rău si urât . Joc pe Ps5 Pro si e singurul joc la care am observat asa ceva.![]()

Reply With Quote