Single post: Clubul Nintendo Switch 2
-
Member

Originally Posted by
Papillon_
470 de euro consola cu ecran LCD si 256GB memorie in 2025? 90 euro jocul? Pe ce lume traiesc? Au ales momentul perfect sa creasca preturile intr-un mod exagerat cand lumea e lovita din toate partile de scumpiri, scaderi de salarii si restructurari.
Sa ramana cu ele pe raft eu nu cumpar asa ceva.
Nintendo e de departe una dintre cele mai lacome si anti consumator companii.
Să înțeleg că te-ai convertit Papillione? A ținut un an ura?
PS: să îl folosești cu sănătate și bucurie!