Single post: Clubul Nintendo Switch 2
-
Member

Originally Posted by
tmihai20
Nu există ură. Ar fi bine să nu mai fim atât de categorici. Eu nu sunt fanul Nintendo așa cum se prezintă acum, dar nu pot nega că Switch 2 va influența mult următoarele handheld-uri. Datorită Steam Deck și Switch 2 vom avea (cel mai probabil) un handheld Sony după mulți, mulți ani.
Ori ești nou pe aici și nu ai dat scroll pe paginile anterioare, ori trăiești într-o bulă și nu vezi cum unii pornesc în cruciade în mediile online să convingă pe alții cum Nintendo și consola lor e diavolul.
Desigur, lumea s-a mai înmuiat legat de acest subiect de când se vede alb pe negru că e consolă apreciată, care vinde și uneori stă cap la cap cu alte console ca experiențe pe care le oferă. Acest fapt este evident și prin amuzamentul meu subliniat prin comentariul de mai sus. Nu trebuie să te simți, era doar o glumă.