Quote Originally Posted by ExocrathX5 View Post
Să înțeleg că te-ai convertit Papillione? A ținut un an ura?

PS: să îl folosești cu sănătate și bucurie!
Nu agreez politicile lor dar am zis sa profit de pretul bun la consola 1995 de lei ~ 392 de euro fata de cat era la lansare.
Daca mai asteptam era posibil sa o iau si mai scump ca acum 1 an vand in vedere preturile la memorii si cum cresc toti preturile la console.

Plus ca au inceput sa scada preturile la jocurile "first party" de la 70-82 euro cat cereau la inceput acum le-am luat aproape la jumatate de pret cu 42-44 euro, mai rezonabil.

Am renuntat si la ecranul OLED pentru ca pana la urma o folosesc 90% din timp conecata la un TV OLED de 55 inch.
Imi doream mult sa joc seria Bayonetta, Mario Odyssey, Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Sunt realist, analizez situatia si imi schimb parerea daca e cazul nu raman blocat intr-o idee.