Ce îmi place cum se bat japonezii singuri pe umăr și își autointitulează performanta economica ca fiind "off to a good start", in timp ce investitorii sunt clar de alta parere.
Ce îmi place cum se bat japonezii singuri pe umăr și își autointitulează performanta economica ca fiind "off to a good start", in timp ce investitorii sunt clar de alta parere.