Wow, ce poveste. Felicitari ca ai fost stapan pe situatie si ai actionat cu mult calm. Eu ma enervam groaznic si la politie si la sediul de la uber. Ce situatie de ***...new fear unlocked, vorba colegului de mai sus.
Wow, ce poveste. Felicitari ca ai fost stapan pe situatie si ai actionat cu mult calm. Eu ma enervam groaznic si la politie si la sediul de la uber. Ce situatie de ***...new fear unlocked, vorba colegului de mai sus.