Single post: Cum mi s-au furat bagaje in valoare de 45.000lei din Uber
-
Senior Member

Originally Posted by
codpin
Eu de aia mă feresc să pun chestii în portbagaj când merg cu taxi/uber/bolt.
Și dacă sunt nevoit să fac asta, îmi iau notițe mentale despre absolut tot ce găsesc prin mașină ăluia înainte să cobor să îmi iau bagajele. Din fericire nu mi s-a întâmplat nimic naspa până acum dar așa sunt eu mai paranoic când vine vorba de șoferi de taxi și bagajele mele.
Stai putin, chiar ai avut aceasta frica inainte sa citesti postarea ?
Oricum, horror si cu politia romana. N-au nicio treaba cu tine. Cand mi s-a furat ceva de valoare mica mi-au zis clar ca nu vor face nimic ca e suma mica. Ok, in acest caz e suma mare si aud acelasi ton dezinteresat. Superb. Sa-si piarda ei lucruri sa vedem daca le face placere.