Single post: Cum mi s-au furat bagaje in valoare de 45.000lei din Uber
-
Senior Member
Am citit epistola, am gasit-o interesanta! Imaginati-va sa vi se intample asa ceva prin Germania, Franta, Belgia & CO si sa vedeti si birocratia alora, mai ales daca nu le stiti limba si sa-i vedeti ce se chinuie cu engleza. Cel putin la noi acasa, putem fi "vocali". Pe la aia nu poti fi nervos ca nu rezolvi nimic, intri in alte belele. Important este ca ti-ai recuperat bunurile Teo si multumesc pentru sharing. De tinut minte!