Eu nu ziceam ca e problema cu key-urile cumparate - eu am avut keys de la munca - oficiale - ci ca este o problema cu Office-urile vechi, pe Mac, pentru ca Microsoft impinge abonamentele de 365, in favoarea licentelor de one time purchase si au reusit sa-mi "strice" 2 licente originale - ei stiu cum - si sa ma indeparteze de la Office, desi am tendinta sa scriu destul de mult, iar Pages nu este chiar ce am eu nevoie.