Eu nu am avut probleme pana acum cu ele pe Windows dar e posibil pe Mac sa fie mai agresivi fortand utilizatorul spre office 365 chiar daca au varianta de retail de office.

Toti incearca sa ne impinga spre abonamente ca sa isi creeze un venit recurent lunar la nesfarsit.
Incerc sa evit abonamentele daca se poate.