Numai fac greseala asta sa dau 200 eur pe un controller "premium". Am 9 controllere, unul Razer, unul Victrix si 7 standard si tot pe cele de 70 eur le prefer, cele standard. Am gasit pe cineva pe OLX care repara controllere, ii voi face o vizita in curand pentru schimbat L3 si R3 cu TMR-uri si schimbat baterii si voi posta impresii. Eu consider ca modelul standard de controller e cel mai bun.