Am trecut si eu de architect azi. Pana acum xbow-ul e OP rau de tot...am incercat cu shotgunul sa joc si sincer nu inteleg cum poti sa treci prin joc doar cu el de ex( am descoperit pe final unul ca un lansator, parea fain rau dar tot l-am schimbat)
Am trecut si eu de architect azi. Pana acum xbow-ul e OP rau de tot...am incercat cu shotgunul sa joc si sincer nu inteleg cum poti sa treci prin joc doar cu el de ex( am descoperit pe final unul ca un lansator, parea fain rau dar tot l-am schimbat)