Am bătut și eu ultimul boss si tot ce pot să zic e: wow! Pentru tot jocul!

De la decoruri, la muzică și gameplay: top notch!

Dacă ar fi să am un minus pentru joc ar fi faptul ca nu poți face un run cap coadă și să treci prin toți bossii. Și mai ales să nu poți tu să te duci lvl 100 peste ultimul boss și să-l calci pe cap… ar fi fost satisfăcător.

Arme preferate am așa: smart rifle, tactical rifle, repeater crossbow, eruptor hand cannon. Nu intr-o ordine anume, în funcție de chef și mods alternez între ele.

Am evitat cele 2 fără autoaim: le înțeleg farmecul da nu sunt pt mine.

Shotguns: doar ăla cu lansator e OK dar mă plictisește stilul de joc.

Chakrams: încă nu le-am înțeles. Am citit ca unul din ele e OP rău când ajungi sa-l stăpânești dar nu am investit timp pt asta.

Acum am pornit spre celălalt path, probabil al doilea ending.

Nota 10 de la mine!

P.s.: am terminat jocul aproape și tot nu am înțeles unde sunt elementele alea woke din story…