Da, au fost haiosi baietii aseara. Mi-au recomandat in gluma sa nu vin la magazinul lor cu portofelul
Voi verifica site-ul regulat pentru figurine. Cica au avut un Terminator T800 scara 1:4 scheletul pe la 1500 lei facut de Sideshow in magazinul din Dorobanti (un d-ala e 4000 lei pe OLX). Acum au 2 Iron Man, Spider Man (este sigilat), pacat ca nu ma intereseaza astia. Pret la 50% daca nu mai bine fata de alte site-uri:

https://usedproducts.ro/hot-toys-spi...-led-dorobanti

Sunt curios cum pot sustine preturile astea la figurine, de unde le iau?