Da, am trecut. Returnal m-a fortat. In tower of Sisyphus nu stiu daca mai erau 30 fps-uri in unele momente cand veneau pe tine 2 mini-bosi si inca vreo 5-6 inamici si se umplea ecranul de gloante. Acum il reinstalez iara ca il am proaspat in memorie si voi spune clar ce diferente sunt.