E cineva din Bucuresti care este liber intre 20:00 si 21:30 si are chef de un timp de calitate?
Am un bilet intr-un loc foarte bun pentru MASS, spectacolul este sold-out.
Il ofer cu drag in caz ca este cineva care vrea sa mearga!
E cineva din Bucuresti care este liber intre 20:00 si 21:30 si are chef de un timp de calitate?
Am un bilet intr-un loc foarte bun pentru MASS, spectacolul este sold-out.
Il ofer cu drag in caz ca este cineva care vrea sa mearga!