Lumea se plangea despre el cand costa $700/€800 la lansare, ce vremuri; eu ma tem ca il mai scumpesc o data pana ce se lanseaza GTA 6, chiar nu le face nimeni concurenta cu preturile astea.
De Half Life 3 ce se mai aude? Mai are cineva sperante ca Valve investeste bani in jocuri?Cred ca bugetul jocului de mult a fost alocat pentru un nou iaht in flota lui Gabe
.


; eu ma tem ca il mai scumpesc o data pana ce se lanseaza GTA 6, chiar nu le face nimeni concurenta cu preturile astea.
.
Reply With Quote