Una dintrele cele mai inutile precomenzi. Faci precomanda pentru ce? Daca nu primesti nimic fizic? Jocul nu e pe disc, nu ai figurina etc.
Faci precomanda ca sa primesti un cod pentru un joc digital cu un continut aditional care e cosmetic.
Plus ca nu are nici o logica sa faci precomanda cu 6 luni inainte cand totul e digital.
Poti sa il cumperi pe 18 noiembrie de pe ps /xbox store daca chiar vrei bonusurile respective.

Reply With Quote