Single post: Grand Theft Auto VI - GTA 6
-
Why so serious ?
La ce te referi cu 20 euro in plus pentru precomanda? Ultimate nu este doar pentru precomanda. Ultimate e Ultimate, editia normala e editia normala si la precomanda este Vice City pack, pe care, desigur, il poti lua si cu o inaintea lansarii si se aplica ambelor editii anuntate azi, ca un bonus, nu ca ceva platit.
Iar jocul nu este cu 20 euro mai scump la precomanda, decat o sa fie day 1.
E ok daca nu sunteti fani precomenzi. La fel cum este ok daca sunteti fani precomenzi. Asta e 1st world problem?
Nu faptul ca editia fizica nu este fizica? 
Orice alt publisher (in afara de Nintendo, se pare...) ar fi piedut milioane din actiuni - numai la Rockstar au crescut dupa acest anunt.