Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
.......
Nu faptul ca editia fizica nu este fizica?
Orice alt publisher (in afara de Nintendo, se pare...) ar fi piedut milioane din actiuni - numai la Rockstar au crescut dupa acest anunt.
"Sa dea drumul la varianta cu disc si sunt primul la comanda!!!" La asta m-am referit. La editia fizica lipsa! Cei 20 euro in plus pentru Ultimate erau un "bonus" pe care il platem cu placere pentru ceva fizic, dar in lipsa de asa ceva nu ii mai "scot" din buzunar!