Ce mi-ar place sa si-o ia in bot Rockstar/TakeTwo cu titlul asta si sa nu le iasa socotelile ca prea aroganti si lacomi au devenit. O sa-l mulga de bani si pe asta inca 20 de ani de acum incolo.