Single post: Grand Theft Auto VI - GTA 6
-
Senior Member
Din partea mea, daca e bun si atinge macar 80% din mega hypeul creeat la nivel mondial, il pot lansa si pe stick sau pe casete VHS, este un eveniment mult prea mare si prea asteptat ca sa imi stric bucuria pentru asa ceva! 
Pana la urma, in biblioteca la colectie sta cutia inchisa, desi nu imi convine, probabil ca oricum voi re-cumpara alta editie viitoare de PS6 sau whatever Deluxe/Complete edition vor mai inventa ca sa mulga prostii ca mine…
PS: Strict datorita ultimelor 5-6 experiente ale unor lansari importante, eu am ales sa merg cu Jocurinoi! Chiar sunt curios sa vedem daca vor bate din nou marile magazine. Counting…