Quote Originally Posted by Srachi View Post
Ai văzut ca este expus in magazin? Nu as da pe el nici 4000 de ron! Pe ala a rulat probabil timp de un an de zile 12 ore pe zi același demo HDR!
Cand am postat link-ul nu aparea asa. Probabil s-au vandut aproape toate.