Quote Originally Posted by Srachi View Post
Salut Ionuț, ce mai faci? Da ai dreptate, vad ca unele orașe mai au in stoc dar chiar daca selectez din oraș de la noi nu au opțiune de a fi livrat la domiciliu, doar rezervare și ridicare din magazin. Ție ți l-au adus acasă, ai putut selecta livrare la domiciliu?

Salut.

Sunt bine, multumesc de intrebare.
Sper ca si reciproca e valabila.

Nu, am fost eu dupa el ca la mine a incaput lejer in masina cu scaunele rabatate.
Dar daca mergi in magazin si il platesti ti-l si livreaza doar ca, costa in plus, nu stiu exact, 60-100 lei.