Mi se pare ilegal sa vinzi un joc ca GTA VI. Nu condam practica in sine, am vandut si eu zeci de jocuri de la PS2 incoace, dar tinand cont ca o singura viata avem si impartasim aceeasi pasiune, sa vinzi un collectible ca GTA VI mi se pare mai rau decat ce-a facut Dukadam Dumnezeu sa-l ierte, ca a vandut manusile de la Sevilla cu 2000 de Euro...

Stiu ca multi fac struggle si vor sa-si recupereze investitia, nu condam oamenii care fac asta, I've been there, eram student si a fost o perioada cand ai mei si-au pierdut munca si pana sa ma angajez la Ubi ma hrandeam cu batoane si Fornetti, dar nici daca ma dadeau afara din camin n-as fi putut sa vand copia originala de Half-Life 2 dupa ce-am terminat cu el.

Ma rog, asta este trairea mea, nu vreau sa generalizez, dupa cum am spus, cred ca exista dreptate in ambele opinii, eu abia astept jocul, in orice versiune si forma a lui care poate sta la mine in colectie!