Eu sunt adeptul discului si prefer varianta fizica,cred ca Sekiro dintre jocurile ok il am digital iar despre gta nu ma intereseaza jocul.
Eu sunt adeptul discului si prefer varianta fizica,cred ca Sekiro dintre jocurile ok il am digital iar despre gta nu ma intereseaza jocul.