Quote Originally Posted by MonkY View Post
De-asta am renuntat eu la aruncat banii pe fereastra via computer graphics, more gigs, etc... Sa dau 130 milioane ca sa ma joc pe un 17" ?!?!?!? De banii aia imi iau 50" FullHD, un PS3, un Wii, un Xbox 360, un PSP, un iPhone... si cred ca-mi raman banii si de un netbook pt. Office
Quote Originally Posted by eXist View Post
Ai exagerat putin , dar da... cam pe acolo este, daca te gandesti la console gaming ... Si nu la Crysis de exemplu.
Quote Originally Posted by dogdan View Post
daca scoti iphone-ul sau psp-ul acolo iesi . auuu pe un tv de 50" nici nu imi pot imagina cum ar arata filmele/jocurile.
Hai ca m-ati suparat:

Plasma FullHD 42" - 3100 RON - Panasonic Viera TX-P42S10E Lista de preturi - cel mai mic pret (scuze, am pus de 42" in loc de 50" - oricum, you get the point)
+
PS3 Slim - 1300 RON - Sony PlayStation 3 Slim Lista de preturi - cel mai mic pret
+
Nintendo Wii - 1000 RON - Nintendo Wii Sports Pack NIN-WII-SPPACK Lista de preturi - cel mai mic pret
+
Xbox 360 Premium - 1100 RON - Microsoft XBOX 360 Premium B4J-00181 Lista de preturi - cel mai mic pret
+
PSP - 600 RON - Sony PSP Slim&Light Piano Black Lista de preturi - cel mai mic pret
+
iPhone 3G 16GB -2200 RON - Apple iPhone 3G 16GB Lista de preturi - cel mai mic pret
+
Netbook EEPC Asus 1002HA - 1500 RON - Asus EEEPC1002HA-BLK038X Lista de preturi - cel mai mic pret

Total = 10.200 RON

Pana la 13.999 RON imi raman si bani de jocuri, sau pentru un sistem audio... Serios acum, e pentru cei care au prea multi bani si n-au ce face cu ei .
Quote Originally Posted by dogdan View Post
dar si laptopu ala e bun pt gameri care pleaca la facultate si nu au posibilitatea de a aduce acel tv de 50" in camin
Glumesti ? Alienware in caminele din Romania ?!? Hmm, iti angajezi si paza 24/7 pentru el in camin ?