Single post: Coltul de rai al consolistului
-
Member

Originally Posted by
kane86
nu e vorba doar de umezeala...estetic vorbind, urasc chestia asta.
Exact,imi place foarte foarte mult cum iti este aranjata camera,mai ales mobila se potriveste exact,dar telecomenzile acelea in ''pungi'' strica tot.