Quote Originally Posted by novi View Post
Noul meu colt!O sa fie si PS3-ul si caut niste rafturi pentru filmele blu ray!

PS:Covorul e temporar!
foare frumos coltul ...dar prea multe telecomenzi , pe mine m-ar speria atatea telecomenzi.