Yep...adavarat. Si eu sunt nascut in 90 si pot sa zic ca am prins o parte destul de mare din ce a scris apbaciu. Am si 2 frati mai mari decat mine si pot spune ca acea perioada pentru mine a fost fenomenala...imi mai aduc aminte si acu de vremurile vechi si cat de bine era sa te plimbi cu Pegasu, sa joci o pititea sau flori, fete sau baieti, sa iti petreci seara cu gasca afara(desi erau prieteni ai fratilor mei mai inaintati in varsta decat mine ne distram foarte bine). Nu stiu cum sa zic dar parca viata avea alt "feeling" pe atunci si era cu totul altceva,iar acel "ceva" nu prea mai poate fi readus la viata in zilele de azi. Desi eram mic inca imi amintesc multe lucruri frumoase din perioada 94-98 care treptat au inceput sa dispara, facandu-si aparitia in viata mea PC-ul, cd-player-ul & other stuff si viata devenea treptat un non-sens. Clar virusul secolului 21 este PC-ul si cred ca mai dureaza vre-o 2 generatii pana se vor mai limpezii lucrurile. Despre pustii de la 14 ani in jos ce pot sa zic...decat ca majoritatea nu au viata sociala si poate foarte putin din cei pe care ii apreciez la varstele astea sunt unii skateri, cei ce fac street-bmx-mtb trial, DH, etc (cam asta ar fi moda acum pentru cei tineri) care cat de cat stiu sa isi mai traiasca viata macar pe jumate,nu ca in anii 90, ci adaptati la zilele de acum. Pot spune ca rock-ul inca mai produce oameni de societate si daca moare asta, multi din generatiile urmatoare vor devenii niste mici "robotei". Parerea mea...