Quote Originally Posted by 5uNNy View Post
Frate eu am slim si nu se incalzeste asa cum zici tu..dupa 4 ore de joc e caldutz la mine.
Nu-mi zi mie ca Fat-ul tau nu se incalzeste ca lumea dupa 10 ore de joc..ca iti creste nasul.
Din punct de vedere tehnic e normal sa se incalzeasca pana la o anumita temperatura.Hai sa fim realisti , inca mai trebuie sa asteptam sa vedem ce probleme are slim-ul , momentan nu are.

maniac360 , frate de ce iti iei consola daca o folosesti 90% pentru filme? I-ati un bluray reader un cablu ceva ca sa conectezi compu la plasma si gata..scapi ieftin
Frate te invit la mine sa facem o proba: le bag pe ambele in priza si vedem care se incalzeste mai repede, mai mult si cum face fiecare in parte. Sau crezi ca vorbesc ca sa ma aflu in treaba?

Quote Originally Posted by consol3 View Post
Va rog nu mai considerati un avantaj HDD-ul de 120GB, eu am PS3 cu 160 GB din fabrica daca nu ma credeti pozez cutia.Sa fim seriosi in ziua de azi iti e greu cu 250 GB dar cu 120?
Ai inteles exact pe dos si tu. Eu faceam comparatie in cazul meu, de la 40GB Fat-ul la 120GB Slim-ul pentru mine reprezinta un avantaj.