Salutare.Ieri am comandat Batman Arkham Asylum de la importatorul meu preferat.Jocul ajunge la ei in stoc sapt. viitoare,deci cam pe la sfarsitul sapt. viitoare o sa am jocul.Cand va sosi voi pune poze.Foarte bun threadul.Keep'em coming.
Salutare.Ieri am comandat Batman Arkham Asylum de la importatorul meu preferat.Jocul ajunge la ei in stoc sapt. viitoare,deci cam pe la sfarsitul sapt. viitoare o sa am jocul.Cand va sosi voi pune poze.Foarte bun threadul.Keep'em coming.