Salutare.Ieri am comandat Batman Arkham Asylum de la importatorul meu preferat.Jocul ajunge la ei in stoc sapt. viitoare,deci cam pe la sfarsitul sapt. viitoare o sa am jocul.Cand va sosi voi pune poze.Foarte bun threadul.Keep'em coming.