Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
20-09-2009 20:58 #2918 SP
Senior Member

Originally Posted by
justamodel
Cadou pt. frate`meu. Implineste 30 de ani.

(Offtopic: slimul arata mult mai bine ca fatul estetic vorbind)
Sa il stapaneasca cu placere