Pai aia e sufrageria si nu prea cred ca maicamea ar fi de acord sa-i mut bibelourile prin dormitor sau pe balcon.El nu zace prea mult pe jos,si nu prea are cine sa-l loveasca.O sa incerc sa-l bag in locul dvd-ului pe care il voi muta altundeva.De ce anume sau ce mai exact spuneti voi sa mai decupez ca de la dvd pana in spate mai este destul loc...

.El nu zace prea mult pe jos,si nu prea are cine sa-l loveasca.O sa incerc sa-l bag in locul dvd-ului pe care il voi muta altundeva.De ce anume sau ce mai exact spuneti voi sa mai decupez ca de la dvd pana in spate mai este destul loc...
Reply With Quote