Domle nu mai stie nimeni nimic de Beta? Citeam pe undeva ca s-ar fi schimbat data de lansare pe 28/10. E adevarat?
PS: si mi se pare ca nu acordati atentia cuvenita acestui titlu. Rusine!!!![]()
Domle nu mai stie nimeni nimic de Beta? Citeam pe undeva ca s-ar fi schimbat data de lansare pe 28/10. E adevarat?
PS: si mi se pare ca nu acordati atentia cuvenita acestui titlu. Rusine!!!![]()