Am auzit de Samsung , dar cica ar fii o problema cu dvd-urile lor stand alone ... acuma nush ce sa zic probabil e o speculatie eu as vrea sa conectez si ps3-ul si pc-ul la acelasi sistem , buget intradevar 3000 LEI nu 300 LEI ... si sa-l folosesc si pentru jocuri si pentru muzica si pentru filme ... vreau ceva calitate a sunetului ... dar sa sii arate cat de cat binisor mai ales ca mai tot ce am prin camera este black piano ... va multumesc pentru replay-uri

Da pc-ul si ps-ul impart acelasi tv, sunt pozitionate una langa alta ... si placa de sunet este Asus Xonar D2 ... si cum as putea conecta cele 3 in acelasi timp ...

De vecini nu prea ma intereseaza pentru ca nici pe ei nu-i intereseaza de mine si camera cred ca are 20 metri patrati daca nu ma insel ...

Intai as vrea sa ma mai sfatuiesc cu voi despre sisteme si daca nu ajung la nici un consens am sa fac unul pe bucati dar este foarte greu pentru mine pentru ca nu ma pricep la asa ceva ... dar daca-l voi face automat va trebui si un dvd player nou ....

Am cautat si Samsung ht-tx715 imi place cum arata dar mai astept ceva pareri ... inca nu ma grabesc.

---------- Post added 21-11-2009 at 11:20 PM ----------

Daca as lua astea : Boxe de podea SONY SS-F6000 | MediaGalaxy.ro
Ce mi-ar mai trebui la ele ce gen de reciver , aplificator ?

---------- Post added 21-11-2009 at 11:41 PM ----------

merge si asta : Receiver YAMAHA RXV365 | MediaGalaxy.ro ?
Pe viitor poate am sa mai atasez ceva boxe ... Vreau sa stiu parerile voastre ...
Monky stiu ca are ceva genul asta dar el are mai multe boxe ... Monky hai sa ne dai si tu o mana de ajutor te rugam ...